» » Студентки ТНЕУ - серед найсильніших на Чемпіонаті України з важкої атлетики!

Студентки ТНЕУ - серед найсильніших на Чемпіонаті України з важкої атлетики!

Дата: 5-08-2014, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 22-26 липня у м. Скадовську Херсонської області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Також в рамках змагань було проведено щорічний Міжнародний турнір пам'яті Заслуженого майстра спорту Якова Куценка. Участь у змаганнях взяли більше 200 найсильніших спортсменів обласних збірних команд України.

Студентка Тернопільського національного економічного університету, майстер спорту міжнародного класу Марія Хлян стала найсильнішою у ваговій категорії до 69 кг, піднявши у ривку 92 кг, у поштовху - 125 кг, що за сумою дозволило їй завоювати титул чемпіонки України!

Срібною призеркою у ваговій категорії до 58 кг стала також студентка ТНЕУ Олена Салабай, яка одночасно виконала норматив майстра спорту України.

Наша студентка Іванна Павлик зупинилася за крок від нагороди, посівши четверте місце у ваговій категорії до 63 кг.

Вітаємо дівчат з високими досягненнями, пишаємося вашим талантом та бажаємо нагород лише найвищого гатунку!