Шановні бухгалтери!

Дата: 16-07-2014, 08:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть сердечні вітання з професійним святом.

Ваша відповідальна робота є невід’ємною складовою успішного розвитку Тернопільського національного економічного університету.

Святкування Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувались Ваш досвід та знання.

Упевнений, що відданість своїй професії, принциповість, виваженість та мудрість стануть запорукою добробуту не лише нашого вищого навчального закладу, а й України.

Від імені колективу Тернопільського національного економічного університету висловлюю Вам щиру вдячність за щоденну сумлінну роботу і вірність професійному обов’язку.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди та впевненості у завтрашньому дні!

Ректор ТНЕУ                                  А.І.Крисоватий