» » Вручення дипломів випускникам юридичного факультету ТНЕУ

Вручення дипломів випускникам юридичного факультету ТНЕУ

Дата: 14-07-2014, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10 липня 2014 року відбулося урочисте вручення дипломів першого випуску магістрів спеціальності «Правознавство» та дипломів спеціаліста юридичного факультету ТНЕУ.

З вітальною промовою звернувся заступник декана  Іван Романович Калаур та завідувач випускової кафедри цивільного права і процесу Валентина Миколаївна Слома. Вони побажали випускникам творчих злетів, досягти своєї мети та стати висококваліфікованими фахівцями.

Особливо приємно відзначити студентів, яким було вручено дипломи з відзнакою, а саме: Білу Надію, Цінькевич Вікторію, Кравчук Наталію, Гнасевич Ірину та Якубовську Інну.

Щиро вітаємо наших випускників й бажаємо їм успішного майбутнього, творчого натхнення, невичерпної енергії для здійснення задуманого й омріяного. Нехай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави!