» » Робочий візит проректора з міжнародних зв’язків В.В. Козюка до Кракова

Робочий візит проректора з міжнародних зв’язків В.В. Козюка до Кракова

Дата: 10-07-2014, 11:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Під час відрядження професор Козюк відвідав Краківську Академію імені Аджея Фрича Моджевського. Відбулась зустріч з ректором вищого навчального закладу, професором Єжи Мальцем, на якій обговорювалися основні напрямки співробітництва, зокрема, підготовка до підписання угоди про два диплома, заплановані заходи щодо імплементації даної угоди по спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Також було досягнуто домовленості про спільну участь у Європейських грантових проектах.

Професор Козюк зустрівся також з деканом факультету управління, доцентом Даріушом Фатулою, ознайомився з основними напрямками роботи факультету та розглянув пропозиції щодо реалізації програми двох дипломів за напрямком «Управління підприємством».

Під час відрядження Віктор Валерійович відвідав відділ міжнародного співробітництва Академії. Спілкування з працівником відділу Юлією Ольшевською продемонструвало наявність спільних інтересів у сфері міжнародного співробітництва, а також спільних ВНЗ-партнерів.