» » Науковці кафедр міжнародної економіки та міжнародних фінансів і глобальної економіки ім. проф. С.І. Юрія розпочали дослідження в Болгарії

Дата: 7-07-2014, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 червня 2014 року науковці двох кафедр ТНЕУ - міжнародної економіки та міжнародних фінансів і глобальної економіки ім. проф. Юрія С.І. - розпочали спільну науково-дослідну роботу з університетом національної і світової економіки у місті Софії (Болгарія). Робота здійснюється відповідно до проекту Сьомої рамкової програми Європейського Союзу «Функціонування системи місцевого виробництва в умовах економічної кризи (порівняльний аналіз для країн ЄС та поза його межами)». До складу консорціуму програми входять: Університет національної і світової економіки м. Софії (Болгарія), Університет м. Лодзі (Польща), Університет Матея Бела м. Банська Бистриця (Словаччина), Тернопільський національний економічний університет (Україна), Новосибірський державний університет (РФ) та Інститут економіки та організації промислового виробництва Сибірського відділення Російської Академії Наук (Новосибірськ).

Українську групу науковців складається з завідувача кафедри міжнародної економіки проф. Є.В.Савельєва, в. о. завідувача кафедри міжнародних фінансів і глобальної економіки ім. проф. С.І. Юрія професора В.Є.Куриляк, доц. Г.Ф.Смалюк, аспірантів Г.Пастух, О.Пижик, Є.Куриляк, М.Живка. Безпосередньо в Болгарії українські дослідники вивчають досвід функціонування кластерів у сфері туризму, санітарної арматури і кераміки, електроустаткування та виробництва кабелів і напівпровідників. Учені працюватимуть безпосередньо у Болгарії протягом двох місяців – липень і серпень. Результати досліджень будуть використанні у викладацькій і науковій діяльності кафедр.