» » Науково-практична конференція «Нормативні, управлінські та міжнародні аспекти розвитку економіки та права»

Дата: 21-07-2014, 14:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо взяти участь у роботі постійно діючої Науково-практичної конференції «Нормативні, управлінські та міжнародні аспекти розвитку економіки та права» (№1/2014), яка проводиться громадською організацією «Всеукраїнський центр економічного права» та кафедрою господарського права і процесу Національного університету «Одеська юридична академія».

Форма участі: очна та заочна.

За результатами проведення конференції буде опубліковано збірник, який матиме номер ISBN.

Участь у конференції визнається апробацією результатів дисертаційного дослідження, що є обов’язковим для подальшого захисту.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Тарнавського Романа Віталійовича за номером:  +380995633358.

E-mail: conf-law[at]ukr.net

Офіційний веб-сайт конференції: http://elconf.com.ua/