» » Відкриття Всеукраїнського медіа-форуму «Тернопільщина туристична - очима журналістів»

Дата: 3-07-2014, 16:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3 липня 2014 року у Тернопільському національному економічному університеті відбулося відкриття Всеукраїнського медіа-форуму «Тернопільщина туристична - очима журналістів».

У роботі пленарного засідання взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Василь Ярославович Брич, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Мирославович Сиротюк, мер міста Тернополя Сергій Віталійович Надал, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Олексійович Бицюра, начальник управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації Леся Йосифівна Серетна, в.о. голови Державного агентства України з туризму та курортів Валентина Романівна Гордієнко, віце-президент Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб» Олена Олександрівна Зеленко, начальник відділу охорони культурної спадщини управління охорони культурної спадщини, релігій та національностей департаменту культури, релігій та національностей обласної державної адміністрації Ярослав Омелянович Пелехатий, директор Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника Вадим Володимирович Микулич, начальник відділу екологічної освіти Національного природного парку «Кременецькі гори» Оксана Любомирівна Тимошенко, начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Юрій Петрович Дейнека, секретар гільдії рестораторів Тернопільщини Ігор Парацій, директор департаменту інфраструктури Волинської ОДА Іван Іванович Мирка, завідувач сектору з питань туризму Волинської ОДА Віталій Сергійович Чернець та директор департаменту культури ОДА Григорій Павлович Шергей.

Серед запрошених були представники міжнародних, всеукраїнських та регіональних мас-медіа, а саме: журналів «Освіта і кар’єра», «Уикенд», «Мандри», «Наталі», «Едем в отпуск», «Робінзон», газет «Свобода», «Факти», «Демократична Україна», «Магістраль», «Днепр Вечерний», «Чернігівські відомості», «Вечерний Николаєв», «Донбас», телеканалів «9 канал», «ICTV», «УТР», «ТV – 4», «ТТБ», ДП «Парламентський телеканал «РАДА», «ІНТБ», «Обласної державної телерадіокомпанії», «Обласного державного радіо», фотоагенції «Дубельтівка» та інтернет-порталів «Turmir.com.ua», «i.ua.com».

Не залишилися осторонь такої події і науковці Тернопільського національного економічного університету та представники туристичних операторів області: ПП «Окрайна», ПП «Прем’єр-тур», ПП «Оксамит-КЛ», ТОЗАТ по туризму та екскурсіях «Тернопільтурист», ТзОВ «Обласний спортивно-туристський клуб».

З вітальним словом до учасників медіа-форуму звернувся голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Мирославович Сиротюк, наголосивши на важливості розвитку туристичної інфраструктури Тернопільщини.

Сергій Віталійович Надал розповів, що міська рада активно працює над тим, щоб зробити Тернопіль привабливішим для мандрівників та висловив сподівання, що Всеукраїнський медіа-форум «Тернопільщина туристична - очима журналістів» сприятиме розвитку туристичної галузі.

Від імені адміністрації Тернопільського національного економічного університету виступив проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич. «Ми раді сьогодні вітати вас у стінах нашого вищого навчального закладу. Тут зібралися представники засобів масової інформації з усіх регіонів України. Наша університетська родина також об’єднує студентів з 23 областей нашої держави. Приємно, що у ТНЕУ відбуваються не тільки наукові конференції чи семінари, а й такі заходи, як Всеукраїнський медіа-форум «Тернопільщина туристична - очима журналістів». Наш університет уже декілька років здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів по таким спеціальностям як «Туризм» та «Менеджмент туристичного та готельного бізнесу». Вже починаючи з другого курсу студенти мають унікальну можливість закріпити теоретичні знання реальною практикою в туристично-рекреаційних комплексах та готелях високого класу України, Греції, Болгарії та Туреччини. Впевнені, що цей досвід допоможе нам розвинути туристичну галузь Тернопільської області. Бажаємо вам плідної дискусії та гарного відпочинку, адже ви матимете можливість  запричаститися красою нашого краю та перейнятися патріотичним духом наших земляків», - сказав професор Брич.

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Олексійович Бицюра представив учасникам медіа-форуму найцікавіші та наймальовничіші куточки області: унікальні печери, монастирі, паломницькі центри, історичні та культурні пам'ятки.

Робота продовжилася у тематичних секціях: «Замковий туризм», «Сакральний туризм», «Екологічний та екстремальний туризм» та «Фестивальний туризм».

У рамках Всеукраїнського медіа-форуму «Тернопільщина туристична - очима журналістів» представники засобів масової інформації відвідають мальовничі місця області.