» » У ТНЕУ відбудеться відкриття Всеукраїнського медіа-форуму «Тернопільщина туристична - очима журналістів».

Дата: 1-07-2014, 16:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3 липня 2014 року у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться відкриття Всеукраїнського медіа-форуму «Тернопільщина туристична - очима журналістів».

Метою форуму є презентація туристичного потенціалу області, ознайомлення з туристичними родзинками, залучення українських та іноземних туристів, а також налагодження зв’язків для розвитку туризму в регіоні.

У рамках заходу представники міжнародних, всеукраїнських та регіональних мас-медіа відвідають туристичні об'єкти області.

У ТНЕУ відбудуться пленарне та секційні засідання: «Замковий туризм», «Сакральний туризм», «Екологічний та екстремальний туризм», «Гастрономічний туризм», «Фестивальний туризм».

Пленарне засідання Всеукраїнського медіа-форуму відбудеться саме у Тернопільському національному економічному університеті, адже у вищому навчальному закладі потужно працює кафедра туризму, яка готує фахівців за напрямами міжнародний туризм та менеджмент туристичного і готельно-рестораного  бізнесу.