» » Урочисте вручення дипломів іноземним студентам - випускникам

Урочисте вручення дипломів іноземним студентам - випускникам

Дата: 1-07-2014, 15:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 червня 2014 року відбулося урочисте вручення дипломів іноземним студентам - випускникам Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ.

Зі щирими посмішками на обличчях випускники очікували початку свята. За традицією церемонія вручення дипломів розпочалася з урочистого звучання гімну України. Вшановуючи державу, в якій вони навчалися, студенти-іноземці слухали його стоячи.

Випускників привітав проректор з міжнародних зв’язків ТНЕУ, професор  Віктор Валерійович Козюк. Він висловив упевненість, що студентські роки, проведені у Тернопільському національному економічному університеті, викликатимуть у винуватців свята лише приємні спогади, адже професорсько-викладацький колектив вищого навчального закладу зробив усе можливе, щоб молодь інших держав відчувала себе як удома.

Завідувач кафедри міжнародної економіки, професор Євген Васильович Савельєв запросив випускників продовжити навчання в магістратурі та аспірантурі Тернопільського національного економічного університету.

На церемонії були присутні студенти-іноземці: Адебога Лукман Адетайо, Дада Коладе Омотайо, Муса Олуватімілехін Ісаак, Н'Нох Дансу Акоуа Рік Елзі Мірна, Оканлавон Айоделе Тіттус, Околі Тедди Еджіке, Аякорома Доуйєбраладо, Давід Фаітх Адамс, Егбулефу Ндубуезе Езінва, Ехіміка Крісті Егбеанна, Маісурія Маюркумар Віджайкумар, Опе-іфа Олувакемі Фунмілайо, Отоо Фелікс Кізіто Кофі, Піус Джой Бенйа'ан, Тачіо Ноель Бодам, Томсон Генрі, Шекеп Нумом Ліа Едіт Флор, Шуні Алію Ладан.

Випускники Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина подякували своїм викладачам за якісну підготовку та розуміння.

Окрасою урочистості стало виконання пісні про Тернопіль.

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо їм успішного майбутнього!