» » Дорогі студенти, шановні науковці!

Дорогі студенти, шановні науковці!

Дата: 29-06-2014, 08:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаю з прекрасним святом - Днем молоді!

Зараз наша держава, як ніколи, потребує формування власної  національної ідеї. Саме Ви маєте пропонувати своє бачення нашого спільного майбутнього, адже воно залежить від Вас.

Ви знаєте смак свободи, вмієте добиватися її, перед вами відкриваються  широкi життєві шляхи i великi можливості. Вірю, що Ви реалізуєте свої задуми, примножите культурний та духовний спадок нашого народу, утвердите авторитет нашої держави в світі.

Молодість — це час не тільки мрій і надій, пошуку себе, а впевнені кроки до мети, відповідальність за прийняті рішення, наполегливість. Дивуйте світ своїми ідеями та досягненнями, адже для тих, хто юний душею, хто живе яскраво, вільно, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного.

Будьте патріотами! У ваших руках не лише особисте щастя, а й майбутнє України.

Бажаю Вам здоров’я, сили духу, невичерпної енергії та оптимізму. Хай справдяться усi Вашi найзаповiтнiшi мрiї!

Ректор ТНЕУА.І.Крисоватий