» » Договір про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Університетом науки та технології Лілль 1 (Франція).

Дата: 27-06-2014, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 червня 2014 року підписаний Договір про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Університетом науки та технології Лілль 1 (Франція).

Головними напрямками співпраці є: участь у програмах обміну студентами, аспірантами, докторантами, науково-педагогічними працівниками; організація, проведення та участь у міжнародних наукових, науково-практичних, освітніх програмах, конференціях, семінарах, симпозіумах; спільна видавнича діяльність; виконання спільних науково-дослідних і дослідно-конструкторських проектів, обмін їх результатами.

Відносини ВНЗ відповідно до даного Договору регламентуються законодавством України та Франції.