» » Шановна університетська родино!

Шановна університетська родино!

Дата: 27-06-2014, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цей день Конституції є особливим для українського народу, адже саме зараз ми виборюємо право на життя у державі, в якій панує верховенство Закону.

На захисті конституційних свобод стоять сьогодні тисячі наших співвітчизників. Це спільна боротьба усіх громадян України за основний Закон, який є правовою гарантією незалежності нашої держави.

У 1996 році, вперше в українській історії, людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека були визнані найвищою цінністю.

У нас зараз є унікальний шанс – реалізувати благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституцію України. Упевнений, що ми його використаємо, створюючи краще життя для себе та наших нащадків.

Вітаю з Днем Конституції. Бажаю усім миру, добра і процвітання під високим захистом Основного Закону.

Нехай вічно майорить над нами великий стяг свободи, який захищають наші доблесні війська і наші серця, у яких палає вогонь патріотизму!

Ректор ТНЕУ                                                                            А.І. Крисоватий