До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 20-06-2014, 10:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Представництво ООН в Україні запрошує взяти участь у літньому навчальному курсі "Майбутнє, якого ми прагнемо", що відбуватиметься з 28-го липня до 2 серпня 2014 року.

Цьогорічний курс присвячений програмі ООН з визначення пріоритетів розвитку на період після 2015-го року, яка стане наступницею програми "Цілі розвитку тисячоліття".

Курс відбудеться в Представництві Організації Об’єднаних Націй у Києві за адресою: Кловський узвіз, 1.

Участь є безкоштовною.

Робочі мови – українська та англійська.

Ви можете стати учасником, якщо:

-Ви студент 4-5 курсу або нещодавно закінчили навчання.

-Ви зацікавлені у сфері міжнародного розвитку.

-Маєте гарні комунікаційні навики.

-Володієте розмовною та письмовою англійською на високому рівні.

Для того, щоб подати заявку для участі в курсі, підготуйте та надішліть наступні документи:

1. Резюме (CV) англійською мовою.

2. Мотиваційний лист англійською мовою об’ємом максимально 800 слів, у якому вкажіть:

- мотиви участі в літньому курсі;

- Ваші очікування від курсу;

- чому Ви вважаєте, що підходите для участі.

Усі документи надсилайте до 30 червня 2014 року у форматі PDF або DOC на електронну адресу: johanna.puhakka[at]undp.org. Результати відбору організатори повідомлять до 11 липня 2014 року.

Для отримання додаткової інформації та програми курсу, будь ласка, відвідайте www.un.org.ua або зв’яжіться із:

-    Вікторією Андрієвською, координатором інформаційного відділу Представництва ООН в Україні, victoria.andrievska[at]unic.org, +380(50)413-84-04;

-    Йоханною Пухаккою, співробітником інформаційного відділу Представництва ООН в Україні, johanna.puhakka[at]undp.org, +380(50)718-31-76.