» » До уваги професорсько-викладацького колективу, студентства та працівників ТНЕУ!

До уваги професорсько-викладацького колективу, студентства та працівників ТНЕУ!

Дата: 18-06-2014, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Командування військової частини 3002 «Ж» Національної гвардії України, яка дислокується у місті Тернополі, звернулося до колективу університету з проханням надати посильну фінансову допомогу для придбання бронежилетів, шоломів та іншого спорядження у зв’язку з вибуттям особового складу частини для виконання службово-бойових завдань у східні області України.

Особовий склад частини виконує завдання, пов’язані з ризиком для життя і здоров’я. Військова частина також забезпечує конвоювання спецконтингенту, охорону громадського порядку в нічний час і проведення оперативно-профілактичних відпрацювань у Тернополі та районах області.

Просимо надати допомогу захисникам нашої Батьківщини!

Кошти можна перерахувати на рахунок:

Військова частина 3002 НГУ

М. Львів, вул. Княгині Ольги, 105