Vivat, випускники 1974 і 1979 років!

Дата: 17-06-2014, 16:56 | Автор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ

З метою підвищення престижу Тернопільського національного економічного університету як провідного вищого навчального закладу світового рівня, збереження наступності та обміну професійним досвідом, традиціями впродовж травня-червня 2014 року проводяться ювілейні зустрічі з випускниками, які відзначають 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10 років від закінчення Alma mater.

Чотирнадцяте червня - радісний і, водночас, хвилюючий день для випускників 1974 і 1979 років.

Звідусіль лунає сміх. Обійми. Сльози на очах випускників. Сьогоднішні студенти уважно спостерігають за цим процесом і тихо перешіптуються: «Цікаво, якими ми будемо через 35-40 років?»

І це не дивно, адже наші ювіляри подумки знову повертаються у свою юність.

З великою радістю ТНЕУ відчинив двері для випускників 1974 і 1979 років.

У програму зустрічі увійшло ознайомлення з експозицією музею історії університету, студентським містечком, музеєм спортивної слави ТНЕУ. Приємною несподіванкою для випускників стала зустріч з великою кількістю викладачів-наставників: Дусановським С.Л., Шкарабаном С.І., Крупкою Я.Д., Скирпан О.П., Якімовом Ф.П., Миговичем Ф.М., Опайцем М.Г., Феником М.А., Габором С.С., Познахівським Є.Є., Дунаєм П.І.

Під час урочистої частини, яка відбувалася в актовій залі університету, випускники згадували свої студентські роки, викладачі і куратори вітали своїх вихованців. Позитивні емоції для аудиторії забезпечили працівники відділу гуманітарної освіти та виховання і учасники творчих колективів університету. Від адміністрації ТНЕУ були присутні проректор з науково-педагогічної роботи, професор Брич В.Я., декан факультету обліку і аудиту, доцент Шашкевич О.Л., заступник відповідального секретаря приймальної комісії ТНЕУ, доцент Питель С.В., заступник декана факультету фінансів, доцент Фаріон Я.М.

Вже срібні нитки заплелися у коси,

Мереживо зморшок лягло на чоло.

Якось непомітно підкралася осінь,

А весен і літечок мов не було.

Майнули назавжди у вирій птахами,

Ніколи не вернуть, хіба лиш у снах.

І донечки мої вже стали мамами,

Онуків колишу на своїх руках.

Любисткову купіль готую з любов’ю,

І ніжно горну їх до своїх грудей.

У Бога прошу для них щастя й здоров’я,

Щоб гідно носили імення людей.

А роки пішли за ліси чи за море,

Чи , може, у Товтрах сховались вони.

Вже Вова і Таня побігли до школи,

Щебече Олежик - йому скоро три.

Усі з нетерпінням чекаєм лелеку,

До його візиту рахуємо дні,

Бо він принесе нам малого Валерку,

Поповненню раді у  нашій сім’ї.

От тільки  б синочка іще одружити,

Побачити в парі щасливим його,

Життя моє було б не марно прожите,

Соромитись, наче, немає чого.

Посаджений сад, побудована хата,

Дорослі вже діти й онуки ростуть.

Для щастя мені не потрібно багато:

Лиш вірно кохати й коханою буть.

Ростити онуків і правнуків ждати,

Усіх зігрівати любов’ю й теплом.

Щоб щебіт дитячий лунав лиш у хаті,

Щоб пісня дзвеніла за нашим столом.

Щоб спокій і мир панували в країні,

Щоб кращою доленька наша була.

Щоб горда була, що живу в Україні,

Бо осінь моя – то іще не зима.

Синявська-Ратич Тетяна,

випускниця групи БП-43 1979 року

Шановні випускники, відвідувачі нашого сайту, Ви маєте можливість переглянути фотозвіт усіх ювілейних зустрічей випускників у закладці «Випускники і кар’єра» у рубриці «Фотогалерея «Зустрічі випускників».