» » Міжнародна програма професійних стажувань "Global Talent"

Міжнародна програма професійних стажувань "Global Talent"

Дата: 17-06-2014, 11:22 | Автор: Ірина Олійник, інженер відділу інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо молодих людей до участі у Global Talent – бренді міжнародної програми професійних стажувань!

Країни, в яких можна пройти програму:

Маркетинг: Індія, Бразилія, Польща, Малайзія, Шрі-Ланка

Викладання: Колумбія, Китай, Польща, Туреччина, Єгипет

Готельний бізнес: Туніс, Індія, Шрі-Ланка, Марокко

Менеджмент: Литва, Бразилія, Індія, Єгипет

ІТ: Німеччина, Колумбія, Польща, Нідерланди, Тайвань.

Міжнародна програма професійних стажувань – це можливість отримати новий практичний досвід для успішної кар’єри, розвиваючи професійні навички в іншій країні.

Програма являє собою проходження довгострокового професійного стажування, під час якого ви будете мати змогу працювати в міжнародній компанії у таких сферах як педагогіка, інформаційні технології, інженерія, маркетинг, проектний менеджмент, готельний бізнес.

Тривалість програми: 9 тижнів – 1,5 року.

Міжнародна програма професійних стажувань дає тобі змогу отримувати новий професійний досвід, подорожувати та покращувати свій рівень англійської мови, культурної обізнаності. Також протягом програми ти можеш познайомитися з новими цікавими людьми з усього світу.

Умови програми:

Під час міжнародної програми професійних стажувань тобі виплачується заробітна плата, що становить необхідний мінімум для перебування в іншій країні (місце проживання та харчування, транспортування в місті проживання).

Ціна участі у програмі в залежності від Вашого міста становить 2000 – 2500 грн.

Вимоги щодо участі у міжнародній програмі професійних стажувань:

вік 20-30 років;

студент 4-6 курсу денної або заочної форми навчання, випускник або молодий спеціаліст;

високий рівень англійської мови;

досвід роботи у сфері стажування вітається;

відмінне академічне знання у сфері стажування;

наявність закордонного паспорту;

сертифікат, що підтверджує знання англійської мови;

ступінь бакалавра, магістра, спеціаліста.

Етапи відбору:

Заповнити анкету;

Пройти співбесіду з представником AIESEC;

Підписання договору;

Підбір програми;

Співбесіда із AIESEC або компанією країни проекту, який ви оберете.