» » Міжнародна програма стажувань "Global Citizen"

Міжнародна програма стажувань "Global Citizen"

Дата: 17-06-2014, 11:10 | Автор: Ірина Олійник, інженер відділу інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів та випускників! Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній програмі стажувань "Global Citizen".

Міжнародна програма стажувань "Global Citizen" представляє собою участь у соціальних проектах AIESEC або інших громадських організаціях, що пов'язана з широким колом питань розвитку суспільства.

Тривалість програми: 6 – 8 тижнів.

Програма націлена на розвиток особистісних та професійних якостей молоді.

Програма полягає в короткостроковому обміні, під час якого Ви будете мати змогу познайомитися зі студентами приймаючої країни, роботою навчальних закладів, в яких молодь як учасник програми проводить тренінги на різні соціальні теми і, також, вплинути на життя різних шарів населення.

Міжнародна програма стажувань AIESEC дає Вам змогу подорожувати, отримувати новий досвід, та покращувати свій рівень англійської мови, культурної обізнаності та адаптивності. Також протягом програми Ви неодмінно познайомитесь з новими цікавими людьми з усього світу.

Умови програм:

Під час програми "Global Citizen" Вам забезпечується місце проживання та в багатьох країнах харчування.

Ціна участі у  програмі становить 1500 грн.

Витрати на переліт/переїзд покриваються учасником.

Критерії відбору на участь у Міжнародній програмі стажувань "Global Citizen":

• вік — 18-27 років;
  • студент 1-6 курсу денної або заочної форми навчання, випускник або молодий спеціаліст;
  • рівень англійської мови — не нижче середнього;
  • презентаційні навички;
  • наявність закордонного паспорту.