» » Можливості проведення досліджень в Японії для науковців ТНЕУ

Можливості проведення досліджень в Японії для науковців ТНЕУ

Дата: 16-06-2014, 12:37 | Автор: Науково-дослідний інститут ІРД

Шановні колеги! Науково-дослідний інститут інноваційного розвитку та державотворення ТНЕУ повідомляє щодо участі науковців у Програмі Японського товариства сприяння науки (JSPS) для проведення досліджень в Японії у 2014 році.

JSPS пропонує широкий спектр програм грантової підтримки та запрошує українських дослідників-науковців до Японії.

Ви можете вибрати програму, яка найкраще відповідає рівню Вашої кар’єри та плану проведення наукових досліджень:

•Літня програма для кандидатів / докторів наук (2 місяці влітку);

•Гранти для докторів наук (короткострокові програми тривалістю 1-12 місяців; стандартні програми тривалістю 12-24 місяці, а також програма "шлях до університетських посад в Японії" тривалістю 12-24 місяці);

•Програми - запрошення для науковців середньої ланки та видатних вчених України (короткострокові програми тривалістю 7-30 днів та 14-60 днів; довгострокові програми тривалістю від 61 дня до 10 місяців).

Отримати більш детальну інформацію ви можете на сайті JSPS http://www.jsps.go.jp/english (English) або безпосередньо від представника JSPS з питань міжнародного співробітництва:

Sawa Koyama

E-mail: koyama[at]jsps.go.jp