» » Вручення спільних дипломів Тернопільського національного економічного університету і Технічного освітнього інституту Західної Македонії (Козані, Греція)

Дата: 16-06-2014, 12:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цього навчального року при Технічному освітньому інституті Західної Македонії (Козані, Греція) 19 студентів завершили навчання за українсько-грецькою магістерською програмою з ділового адміністрування (Master in Business Administration– M.B.A.). Грецькі студенти здобувають освіту за навчальним планом ТНЕУ, акредитованим Міністерством освіти, науки і релігій Республіки Греція. Навчання здійснюється англійською мовою викладачами грецького і українського університетів. Диплом, що отримують випускники програми, є спільним документом та визнається у всіх країнах Європейського Союзу. Керівництво програмою здійснюється кафедрою міжнародної економіки ТНЕУ.

Вручення дипломів відбулося в актовій залі Технічного освітнього інституту Західної Македонії у присутності проректора ТНЕУ, проф. Козюка В.В. і завідувача кафедри міжнародної економіки, проф. Савельєва Є.В. Грецьку сторону представляли ректор Технічного освітнього інституту Західної Македонії, проф. Николаос Асимопулос і проректор, проф. Евангелоса Сискоса. На вручені дипломів були присутні рідні і друзі випускників.