» » Нагородження переможців професійного конкурсу «Молодий бухгалтер»

Нагородження переможців професійного конкурсу «Молодий бухгалтер»

Дата: 16-06-2014, 12:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 червня 2014 року відбулося нагородження переможців професійного конкурсу «Молодий бухгалтер», що проводився між студентами 3 курсу коледжів Тернопільського національного економічного університету. Нагороджували переможців директор навчально-наукового інституту інноваційних і освітніх технологій, доктор економічних наук, професор Оксана Миронівна Десятнюк та декан факультету обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент Олександр Любомирович Шашкевич.

Конкурс «Молодий бухгалтер» започатковано за ініціативи факультету обліку і аудиту для стимулювання саморозвитку, творчого пошуку та підвищення рівня професійної майстерності молодих бухгалтерів.

Цьогорічними переможцями конкурсу стали:

Гаман Марія (група БОчт-32) – 1 місце;

Журавель Оксана (група БОчт-31) – 2 місце;

Білан Євген (група БОчт-31) – 2 місце;

Піскун Ірина (група БОчт-31) – 3 місце;

Аннюк Андрій (група БОчт-32) – 3 місце;

Тераз Іван (група БОчт-32) – 3 місце;

Токарська Ольга (група БОчт-32) – 3 місце.

Переможців нагороджено дипломами І-ІІІ ступенів та подарунками.

Тернопільський національний економічний університет пишається своїми кращими студентами, зичить їм міцного здоров’я, наснаги до навчання й професійного розвитку та радить не зупинятись на досягнутому, а продовжувати навчання.