» » Тривають роботи з благоустрою студентського містечка

Тривають роботи з благоустрою студентського містечка

Дата: 13-06-2014, 15:31 | Автор: Юлія Ковальчук, спеціаліст відділу інформації та зв'язків з громадськістю

Завдяки зусиллям студентів-волонтерів тривають роботи з благоустрою студентського містечка Тернопільського національного економічного університету.

За ініціативи молоді відбувається ремонт пішохідних доріжок, благоустрій схилу та облаштування волейбольного майданчику.

Адміністрація вищого навчального закладу висловлює щиру подяку учасникам будівельного загону: студенту групи ФО-21 факультету фінансів Олександру Новачку, студенту групи ФО-21 факультету фінансів Олегу Десні, студенту групи МУН-11 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина Руслану Пилипу, студенту групи ФМО-22 факультету фінансів Михайлу Пристаю, студенту групи ФМО-21 факультету фінансів Олександру Дорожку, студенту групи ФМО-21 факультету фінансів Олександру Наумову, студенту групи КСМ-22 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Олександру Іванчуку, студенту групи КСМ-21 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Ігорю Мощару, студенту групи СКС-11 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Андрію Галасюку, студенту групи МЗЕД-31 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина Святославу Міщанчуку,  студенту групи ПЗАС-21 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Василю Тимчишину,  студенту групи ОА-21 факультету обліку і аудиту Андрію Рижаку, студенту групи ОА-21 факультету обліку і аудиту Дмитру Мосейчуку, студенту групи МЛ-3 факультету економіки і управління Дмитру Жуку, студенту групи КСМ-21 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Максиму Серафіну,  студенту групи Ф-11 факультету фінансів Олегу Вороні, студенту групи ОПЗ-11 факультету аграрної економіки та менеджменту Олександру Корнаківському,  студенту групи ЕТ-11 факультету фінансів Олександру Єржичку,  студенту групи КСМ-12 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Михайлу Онишку, студенту групи КСМ-21 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Павлу Сиротину, студенту групи МУН-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина Володимиру Міськевичу.

Щиро дякуємо молоді, яка прагне допомогти в облаштуванні студентського містечка, адже студенти ТНЕУ – сильні, ініціативні та працелюбні.