» » Творчі колективи нашого університету стали окрасою третього дня фестивалю «Галицька дефіляда»

Дата: 11-06-2014, 11:33 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Тернопільський національний економічний університет славиться талановитими виконавцями: співаками, декламаторами, танцюристами. Чудові пісенні композиції у поєднанні зі співучими голосами учасників творчих колективів нашого університету стали окрасою третього дня фестивалю «Галицька дефіляда». Бурхливими оплесками вітали глядачі концертної програми Ірину Клименко, Роксолану Залізняк, Ірину Хлистун, Надійку та Софійку Стельмахів, Анастасію Джуровську, Оксану Кічак та Ірину Новомлинську.

Впевнені  у собі, активні та життєрадісні виконавці подарували учасникам фестивалю позитивні емоції, створили своїми виступами барвисту феєрію молодіжного свята.