» » Участь творчих колективів ТНЕУ у відкритті «Галицької дефіляди»

Участь творчих колективів ТНЕУ у відкритті «Галицької дефіляди»

Дата: 6-06-2014, 16:01 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Радісний, піднесений настрій панував на урочистому відкритті гастрономічного  фестивалю «Галицька дефіляда», що розпочався 6 червня 2014 року у парку ім. Т. Шевченка в Тернополі.

І, звичайно, святкова програма фестивалю не обійшлася без талановитих учасників творчих колективів нашого університету. Мистецтвом чудової української пісні зачарували усіх присутніх студенти та працівники ТНЕУ: гурт «Елегія», солісти: Ірина Хлистун, Марія Заверуха, Інна Пастущак, Лілія-Марія Крисовата, Оксана Кічак, Надія Дерев’яна.

Усіх бажаючих запрошуємо у неділю, 8 червня, о 14.00 год. до парку ім. Т. Шевченка, де знову зможете зустрітись на літній естраді із студентами-митцями Тернопільського національного економічного університету.