» » Відбулося святкування Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина

Дата: 30-05-2014, 15:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для студентів Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина день розпочався незвичайно.

Жваво перегукуючись, молодь прикрашала кульками приміщення. Адже сьогодні у них свято – День Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина.

О 12 годині у фойє центрального корпусу проводився корпоративний «Face-painting».  Усіх охочим студенти зробили професійний make up до свята, оскільки з ініціативи молоді інституту вони відвідали майстер-клас та імідж-тренінг на тему «Соціум та загальний вигляд студента»,  де навчилися усім тонкощам нанесення макіяжу.

О 13 годині розпочалася культурно-мистецька програма «З днем інституту».

Професорсько-викладацький колектив та студентство Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина привітав ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий. Він вручив подяку директору інституту Ігорю Михайловичу Таранову та лідеру студентського самоврядування.

«Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина – це наймолодший інститут нашого університету, який об’єднав у своїй структурі три факультети. Саме Ви, студенти – міжнародники, найяскравіше представляєте ТНЕУ на міжнародному рівні. У цей урочистий день я щиро вітаю Вас із Днем інституту та бажаю, щоб Ваші успіхи лише примножувалися», - сказав Андрій Ігорович.

Серед гостей свята були: заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Олексійович Бицюра, перший заступник начальника управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності обласної державної адміністрації Марина Анатоліївна Грицюк,  начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Юрій Петрович Дейнека, доктор Вроцлавського економічного університету (Польща) Анета Зелінська, професорсько-викладацький колектив та студенти інституту.

Після вітальної промови заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леоніда Олексійовича Бицюри, у якій він подякував університету за якісну підготовку фахівців, виступили творчі колективи  Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина.

Привітати інститут прийшов і випускник Тернопільського національного економічного університету,  начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Юрій Петрович Дейнека. «Мені надзвичайно приємно, що чимало студентів вашого вищого навчального закладу знаходять своє робоче місце у нашому колективі, адже ТНЕУ готує справжніх професіоналів. Вітаю професорсько-викладацький колектив та студентство з Днем Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина та бажаю наукових здобутків та творчих злетів», - сказав Юрій Петрович.

Родзинкою свята стало відео-привітання різними іноземними мовами від молоді інституту. Кращі студенти отримали у подарунок кружки з емблемою університету, книжки та флешки.

Для своїх викладачів та гостей заходу молодь університету приготувала мистецькі виступи.

Святкування продовжилося у розважальному клубі «Максим».