» » Флешмоб «Дякуємо за солідарність».

Флешмоб «Дякуємо за солідарність».

Дата: 27-05-2014, 12:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 травня 2014 року студенти факультету економіки і управління провели флешмоб «Дякуємо за солідарність».

Захід відбувся за ініціативи молоді факультету, яка таким чином хотіла висловити подяку людям з усього світу за підтримку України у цей важкий час.

Студенти у вишиванках сформували серце, що презентує нашу державу. У руках вони тримали напис «Дякуємо за солідарність» європейськими мовами (польська, англійська, німецька, італійська, португальська, чеська та ін.).

Від імені адміністрації університету студентів ФЕУ привітав проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Василь Ярославович Брич.

«Дуже приємно, що молодь нашого вищого навчального закладу така креативна. Сьогодні ви вкотре доводите, що наші студенти мають активну громадянську позицію та поділяють європейські цінності», - сказав професор Брич.

Під час флешмобу була виконана пісня «Подай руку Україні» польською мовою.