До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 26-05-2014, 11:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо на стажування у редакції «Дня», яке проходитиме у рамках Літньої школи журналістики, заснованої головним редактором Ларисою Івшиною.

Редакційне літо «Дня» — шанс для молоді. Замість пасивних канікул редакція пропонує студентам українських вищих навчальних закладів зануритись в атмосферу інтелектуального розвитку. Особливо зараз, коли суспільство потребує якісної журналістики, «День» готовий поділитись своїм стилем та стандартом роботи.

Бажаючі пройти стажування у редакції «Дня» в рамках Літньої школи журналістики повинні:

- заповнити анкету учасника, написати есе на одну із запропонованих тем:

1. Уроки для української політичної еліти: актуальність минулого у ретроспективі сучасного (на основі прочитання публіцистики Віктора Петрова «Українська інтелігенція —жертва большевицького терору», Ліни Костенко «Гуманітарна аура нації...», «Геній в умовах заблокованої культури»,  Дмитра Донцова «Модерне москвофільство. Мазепа і мазепинство», Михайла Грушевського «На порозі нової України. Наша західна орієнтація» - серія «Підривна література» + есе Олега Ольжича «Дух руїни»( із серії «Бронебійна публіцистика»).

2.  Історична модель «СРСР — Росія» та російсько-українська інформаційна війна 2013-2014 року: уроки для журналістів (на основі прочитання публіцистики Івана Багряного «Я не хочу вертатись до СССР?», Василя Стуса «Таборовий зошит», Михайла Драгоманова «Пропащий час», Миколи Костомарова «Дві Русі» (з серії «Бронебійна публіцистика»), Джеймс Мейс «Повість про двох журналістів» ( «Підривна література»).

3.  Українці після Майдану: про самоідентифікацію і зміну мислення (на основі творів Івана Франка «Що таке поступ?», Юрія Шевельова «Москва. Маросєйка», Петра Григоренка «Приховування історичної правди»     («Бронебійна публіцистика»), Тараса Шевченка «Щоденник», Андрія Сахарова «Мир через полвека...»  («Підривна література»).

4. Геополітичні вектори українського «хутора»: куди далі? (на основі творів Пантелеймона Куліша «Листи з хутора», В'ячеслава Липинського «Листи до братів-хліборобів», Миколи Хвильового «Україна чи Малоросія?», Єжи Гедройця «З нотаток Редактора», Степана Бандери «Питання атомної війни і визвольна революція».

Стажування у Літній школі журналістики «Дня» триватиме з 1 липня до 1 серпня.

Заявки на участь можна подати до 23 червня (включно).

Контактна особа: Інна ПАВЛЮК (тел. (044) 303-96-79).

Детальна інформація за посиланням: http://www.day.kiev.ua/uk/shkola