» » Робочий візит науковців ТНЕУ до Греції

Робочий візит науковців ТНЕУ до Греції

Дата: 23-05-2014, 10:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Проректор з міжнародних зв’язків ТНЕУ Віктор Валерійович Козюк та завідувач кафедри міжнародної економіки Савельєв Євген Васильович відвідали Грецьку Республіку, де взяли участь в урочистій церемонії вручення дипломів випускникам спільної магістерської програми МВА (м. Касторія), що реалізовується ТНЕУ та Технологічним освітнім інститутом Західної Македонії.

Віктор Валерійович провів переговори з ректором Технологічного освітнього інституту Західної Македонії Ніколосом Асімопулосом щодо запровадження нової спільної магістерської програми.  Обговорювалися питання розширення співпраці між університетами, а також розглянуті можливості включення грецьких професорів у програми інституційної оцінки якості підготовки фахівців в Україні.

Під час візиту відбулися зустрічі з грецькими професорами Євангелосом Сискосом, Нікосом Цуонісом та Аспасієй Влахвей.

Представники тернопільської делегації відвідали також студентів ТНЕУ, які навчаються в Касторії. Вони поділилися враженнями про навчання та дозвілля, розповіли про переваги міжнародної студентської мобільності.