» » Ректор та студентство ТНЕУ привітали Архиєпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького Нестора з 35-літтям

Дата: 22-05-2014, 17:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 травня 2014 року ректор Тернопільського національного економічного університету разом із студентами привітав Архиєпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького Нестора з 35-літтям.

Андрій Ігорович щиро побажав Архиєпископу міцного здоров’я, щедрої долі та Божої благодаті. «Ви - людина великої душі та високої культури, наставник, біля якого збираємося на довірливу розмову і від кого можемо навчатися. Ми вдячні за Вашу чуйність до молоді, усі теплі зустрічі, уроки людяності та духовності, за Вашу добросердечність та миролюбність. Нехай Небо винагороджує Ваші праведні труди довголіттям у служінні Церкві й українському народу», - сказав доктор економічних наук, професор Крисоватий.

Виявляючи велику шану, ректор ТНЕУ подарував Архиєпископу Тернопільському, Кременецькому та Бучацькому книгу про українські ікони. Студентство приготувало для духовного наставника приємний сюрприз, презентувавши поетичні слова Алли Бінцаровської:

Мов чайки над водою, пролітають

Нестримні, незгасаючі роки.

І радість, і печалі зустрічають

У течії бурхливої ріки.

Усе Господь планує бездоганно:

Весняний цвіт, осінній листопад…

Квітучий травень  світло, невблаганно

Постукав і у Ваш життєвий сад.

В мандрівці до небесної оселі

Рясніють праці Вашої плоди,

Нехай благословенний спів ангелів

Вас надихає на святі труди.

Спасибі за турботи і тривоги,

Що віддаєте людям повсякчас,

Молитви Ваші досягають Бога,

Господнє слово — Ваш дороговказ.

В служінні людям, Церкві і народу

Господня благодать Вас не лиша.

Вам Божа милість — вища нагорода,

Її шукає спрагнена душа.

Хай доля ще не раз Вам усміхнеться,

Хай світить сонце і шумлять жита,

Освячене любов’ю серце б’ється

Нехай іще на многії літа!

Молодь ТНЕУ подякувала Архиєпископу Нестору за духовні настанови та зустрічі у вищому навчальному закладі. Окрім квітів, студенти вручили Архиєпископу Нестору торт у вигляді книжки з цитатою з Біблії. Нам приємно, що Архиєпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор підтримує молодь, несучи слово Господнє, ділиться роздумами про совість, гріх, віру, любов, заповіді Божі та церкву.