» » Відбулась міжнародна конференція у Ризі (Латвія)

Відбулась міжнародна конференція у Ризі (Латвія)

Дата: 21-05-2014, 14:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 - 16 травня 2014 року в Балтійській Міжнародній академії (Baltic International Academy, Riga) відбулась міжнародна конференція «Час викликів і можливостей: проблеми, рішення та перспективи», яка зібрала учасників з Білорусі, Росії, України та країн Прибалтики. Співорганізаторами заходу були Національна академія управління та Університет банківської справи НБУ (Україна), а також Варшавська адміністративно-соціальна вища школа (Польща). У роботі конференції безпосередньо взяли участь понад 50 доповідачів. Серед секцій були заявлені: 1) правознавство; 2) управління; 3) економіка та фінанси; 4) культурологія, філологія, мистецтво та дизайн; 5) психологія, педагогіка та соціальна робота. Основними мовами конференції були англійська, латиська та російська.

Тернопільський національний економічний університет на конференції представив  доктор економічних наук, доцент кафедри економічної теорії Длугопольський Олександр Володимирович. Тема виступу стосувалась проблем фінансування освітніх проектів у соціально-орієнтованій економіці в контексті євроінтеграції.

Результати заходу у вигляді наукової статті опубліковано у збірці матеріалів конференції.