» » Круглий стіл «Модернізація управління розвитком територій в контексті концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в України»

Дата: 21-05-2014, 11:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 травня 2014 року о 10 годині у конференц-залі корпусу №10 Тернопільського національного економічного університету відбудеться регіональний круглий стіл «Модернізація управління розвитком територій в контексті концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в України».

Організаторами заходу є НДІ інноваційного розвитку та державотворення і кафедра державного і муніципального управління ТНЕУ. Співорганізаторами круглого столу виступили Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада та Тернопільський регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

inf_ks_2014_05.doc
Завантажити Переглянути онлайн