» » Майстер-клас та імідж-тренінг «Соціум та загальний вигляд студента»

Майстер-клас та імідж-тренінг «Соціум та загальний вигляд студента»

Дата: 21-05-2014, 10:22 | Автор:

Майстер-клас та імідж-тренінг «Соціум та загальний вигляд студента»

Шановні студенти, міжнародний тренінг-центр Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, проводить майстер-клас та імідж-тренінг на тему «Соціум та загальний вигляд студента».

Тренер-модератор – майстер-перукар міжнародного класу, випускниця факультету міжнародного бізнесу та менеджменту Тернопільської академії народного господарства – Гондз Ольга Антонівна (салон-перукарня «Круїз краси» http://kruiz-krasy.com/pro-maistra).

Ви дізнаєтеся як правильно формувати індивідуальний стиль та діловий імідж, як використовувати службовий макіяж тощо.

Дата проведення:  21 травня 2014 року.

Місце проведення: аудиторія 1216, вул. Львівська, 11 (корпус № 1 ТНЕУ).

Час проведення: 14 год. 20 хв. – 17 год. 20 хв.

Запрошуємо усіх бажаючих.

Запис учасників проводиться до 12 год. 00 хв. 21.05.2104 року у каб. 1208, вул. Львівська, 11 (корпус № 1 ТНЕУ) або за електронною поштою itc[at]wunu.edu.ua (у темі листа вказати: Тренінг «Соціум та загальний вигляд студента»).

Контактна особа: Тустанівська Ольга Олегівна.