» » Круглий стіл «Інноваційні підходи до управління організаціями на ринку інвестицій»

Дата: 16-05-2014, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра менеджменту організацій та інноваційного підприємництва запрошує взяти участь у роботі круглого столу «Інноваційні підходи до управління організаціями на ринку інвестицій», який відбудеться 22 травня 2014 року на базі Тернопільського національного економічного університету.

Під час роботи круглого столу розглядатимуться наступні питання:

1.Генезис формування інноваційної моделі управління організаціями: стан та перспективи модернізації.

2.Забезпечення комплексу реформ для формування привабливого інвестиційного клімату.

3.Проблематика створення інноваційних підприємств.

4.Фінансування інноваційної діяльності в Україні.

5.Проблеми формування та розвитку венчурної діяльності в економіці України.

6.Регіональна інноваційна стратегія та сталий економічний розвиток.

Початок роботи круглого столу о 13.00 (ауд.3106,  корпус № 3 ТНЕУ)

До участі у круглому столі запрошуються представники органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, науковці.