» » Вітаємо студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ – призерів Всеукраїнської олімпіади!

Дата: 15-05-2014, 09:21 | Автор: ННІМЕВ ТНЕУ

Упродовж 23 -25 квітня 2014 року на базі Одеського національного економічного університету відбувся ІІ етап  Всеукраїнської  студентської  олімпіади з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. До участі в олімпіаді було запрошено 57 переможців І етапу олімпіади із вищих навчальних закладів України, які навчаються за цією спеціальністю.

Тернопільський національний економічний університет представляли студенти Навчально-наукового інституту  міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина – Нападій Ірина та Легкий Олег.

Олімпіада складалася з двох етапів: тестування та вирішення  конкретної  розрахунково-аналітичної задачі за матеріалами реального підприємства.

Приємно відзначити, що студенти ТНЕУ продемонстрували високий рівень знань та за результатами олімпіади Олег Легкий нагороджений дипломом переможця ІІІ ступеня,  а Ірина Нападій відзначена грамотою та цінним подарунком.

Вітаємо Ірину та Олега та бажаємо їм творчих успіхів та натхнення до нових наукових звершень!