» » Конкурс студентських творчих робіт «Великдень у нашому краї»

Конкурс студентських творчих робіт «Великдень у нашому краї»

Дата: 14-05-2014, 16:37 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

В рамках проведення тижня родинно-сімейного виховання у Тернопільському національному економічному університеті відбувся конкурс студентських творчих робіт «Великдень у нашому краї». З конкурсними роботами можна було ознайомитися на виставці робіт декоративно-прикладного мистецтва  «Світе тихий, краю милий, моя Україно» у виставковій залі ТНЕУ.

Тринадцятого травня проректор з науково-педагогічної роботи Василь Ярославович Брич привітав усіх учасників конкурсу та вручив грамоти і пам’ятні подарунки від адміністрації університету та первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ.

За результатами конкурсу найкращими визнано авторський колектив Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина, на другому місці – творчі особистості колективу факультету фінансів.

Вітаємо переможців і зичимо натхнення до нових творчих звершень!