» » Відбудеться урочисте засідання науково-технічної ради ТНЕУ

Відбудеться урочисте засідання науково-технічної ради ТНЕУ

Дата: 13-05-2014, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У понеділок, 19 травня 2014 року об 11 годині в залі засідань (корпус 11)  відбудеться урочисте засідання науково-технічної ради ТНЕУ, присвячене Дню науки в Україні.

Порядок денний:

1. Вітальне слово  ректора університету, доктора економічних наук, професора Крисоватого А.І.

2. Вітальне слово проректора з наукової роботи, голови Науково-технічної ради ТНЕУ, доктора економічних наук, професора  Задорожного З.- М. В.

3. Оголошення наказу ректора ТНЕУ «Про відзначення науковців університету з нагоди Дня науки в Україні».

На засідання запрошуються: декани факультетів, заступники деканів факультетів з наукової роботи, завідувачі кафедр, заступники завідувачів кафедр з наукової роботи, керівники та працівники наукових підрозділів, члени Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства, професорсько-викладацький персонал, відзначений у наказі ректора університету та студенти-переможці ІІ туру Всеукраїнської олімпіади.