» » Договір про співпрацю між ТНЕУ та Міжнародною культурно-освітньою асоціацією

Договір про співпрацю між ТНЕУ та Міжнародною культурно-освітньою асоціацією

Дата: 5-05-2014, 14:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У травні 2014 року між Тернопільським національним економічним університетом і Міжнародною культурно-освітньою асоціацією (МКОА) м. Чикаго був підписаний договір про співробітництво.

Предметом цього Договору є реалізація спільної українсько-американської програми “Modern Professional Training Project”, з метою розробки та реалізації міжнародних програм для студентів та молодих спеціалістів ТНЕУ.

У рамках цього договору на Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій ТНЕУ покладено завдання організації:

-співпраці у питаннях освітньої діяльності;

-проведення тематичних наукових і практичних семінарів на базі навчальних закладів обох країн;

-імплементація короткотривалих освітніх програм в США та інших країнах з метою набуття інноваційних професійних навиків;

-стажування в закордонних компаніях;

-участі в міжнародних професійних конференціях та експозиціях продукції.

Загальною метою співробітництва ТНЕУ з  МКОА є створення належних умов для налагодження довготривалих зв’язків між українськими та американськими навчальними закладами для обміну студентами, інтеграції в світовий освітній простір та професійної підготовки спеціалістів.