» » Науково-практична конференція «Розвиток України очима молоді: суспільні та практичні аспекти»

Дата: 30-04-2014, 13:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інтенсивний розвиток країни сьогодні потребує докорінних змін та удосконалення чи не усіх сфер суспільного життя. Важливим сегментом цих трансформацій є поширення якісної освіти та збагачення наукового середовища молодими, креативними, талановитими особистостями, які здатні по-новому бачити світ, шукати вирішення багатьох проблем та в перспективі брати на себе відповідальність щодо їх ефективного вирішення. Саме з цією метою, у рамках науково-практичної конференції «Розвиток України очима молоді: суспільні та практичні аспекти» між Навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» м. Горохів, Волинської області та Тернопільським національним економічним університетом було укладено договір про співпрацю. Метою цього заходу є консолідація науково-педагогічного потенціалу, обмін досвідом щодо впровадження освітньої діяльності, проведення науково-практичних досліджень, виробничих практик, розробки навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації педагогів.

Присутні на секційному засіданні викладачі кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ кандидат економічних наук Г.В. Василевська та кандидат економічних наук Т. Я. Маршалок, відзначили актуальність проблемних питань, які висвітлювались доповідачами. Ученицю 10 класу НВК Юлію Жаловагу було нагороджено цінним подарунком від Тернопільського національного економічного університету за найкращу роботу «Розвиток малого підприємництва в сільському господарстві Волині». Вітаємо переможницю, бажаємо їй творчих успіхів та запрошуємо на навчання до Тернопільського національного економічного університету, щоб отримати можливість самореалізуватись у житті!