» » Тернопільський національний економічний університет увійшов у список кращих ВНЗ країн СНД 2014 року

Дата: 29-04-2014, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Рейтингова агенція «Експерт РА», учасник міжнародної експертної групи IREG Observatory, вперше підготувала рейтинг вищих навчальних закладів СНД.

За результатами дослідження, Тернопільський національний економічний університет увійшов у список кращих ВНЗ країн СНД 2014 року.

Рейтинг складався на основі статистичних даних та результатів опитувань понад  5500 респондентів - викладачів, роботодавців, науковців, студентів і випускників.

Визнання ТНЕУ одним із кращих ВНЗ країн СНД – це результат вагомих досягнень викладачів та студентів, плідної та клопіткої роботи науковців нашого університету.