» » До уваги учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКОВО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ»!

Дата: 24-04-2014, 16:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКОВО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ», що мала відбутись 24-25 квітня 2014 року на базі факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету.

У зв’язку з проведенням в ТНЕУ другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» у 2013/2014 н. р. серед студентів вищих навчальних закладів зазначена конференція переноситься на 10-11 жовтня 2014 року.

Всі публікації будуть підготовлені до початку роботи конференції. Додаткова інформація в інформаційному листі.

Просимо розуміння та вибачення за незручності.

З повагою Оргкомітет.

Завантажити Переглянути онлайн