» » Круглий стіл «Економічна теорія цінностей та інституціональна фрагментація глобальної економіки»

Дата: 22-04-2014, 12:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Кафедра економічної теорії ТНЕУ запрошує Вас на круглий стіл «Економічна теорія цінностей та інституціональна фрагментація глобальної економіки», що відбудеться 24 квітня 2014 року. Під час роботи наукового заходу обговорюватимуться актуальні проблеми взаємозв’язку економічного розвитку з якістю інститутів та культури, а також ролі цінностей в глобальному економічному вимірі.

Засідання відбудеться у приміщенні читального залу наукової бібліотеки ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4, кім. 21.

Початок о 15 годині.

До участі в роботі заходу запрошуються викладачі, аспіранти, студенти та усі бажаючі!