» » Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків, студентів, викладачів та тернополян розділити з нами велику радість Христового Воскресіння!

Дата: 18-04-2014, 11:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет презентує великодню концертну програму «ТНЕУ вітає з Великоднем!», участь у зйомках якої взяли кращі творчі колективи нашого університету, студенти, викладачі, а також їхні діти.

Створення великодньої програми вже стало доброю традицією ТНЕУ, адже, за звичаєм, за Великоднім столом прийнято збиратись родинам, а у стінах нашого вищого навчального закладу – університетській родині.

Переглянути мистецький телепроект можна на Великдень, 20 квітня о 12.00 годині на телеканалі TV-4.

Бажаємо всім приємного перегляду та світлої пасхальної радості у кожну оселю!