» » Дорогі студенти! Шановні колеги!

Дорогі студенти! Шановні колеги!

Дата: 18-04-2014, 10:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У цей святий і мироспасительний День з великою радістю вітаю Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Сьогодні день очищення й родинного єднання. Це – свято вічного Божого Духа, чия частка дарована кожному з нас.

Із маминою випеченою паскою і дбайливо прикритим вишиттям лозовим кошиком, ми у ці святочні дні хочемо відчути родинний затишок, душевний спокій та батьківське тепло.

Великдень приходить до нас, щоб об’єднати людей, дати нагоду пробачити прикрощі та зопалу сказані слова, замислитися над тим, як живемо і як хочемо жити, дає добру нагоду бути милосердним та добросердечним, співчутливим та турботливим, зміцнитися духовно.

Зустріньте Воскреслого Христа добрими ділами, чистими помислами та великоднім настроєм.

Привітаймо один одного! Відкриймо серця для Віри, Надії, Любові!

Сердечно бажаю Вам смачної та запашної паски, яскравої та життєдайної, як наша українська земля, писанки, весняного тепла і душевного спокою, радості від усмішок дітей та рідних, миру в душі, щасливих великодніх сподівань.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Зі святковою шанобливістю

ректор Тернопільського