» » Студенти відвідали музей пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Студенти відвідали музей пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 18-04-2014, 10:21 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

16 квітня 2014 року студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, Українсько - нідерландської факультет – програми та факультету обліку і аудиту відвідали музей пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС, розташований у приміщенні обласної спілки «Союз. Чорнобиль. Україна».

Організатором екскурсії виступив відділ гуманітарної освіти та виховання.

Аварія на Чорнобильській АЕС увійшла в історію людства як найбільша масштабна екологічна катастрофа ХХ століття, наслідки якої, нажаль, будуть нагадувати про себе й нашим нащадкам. Історію квітневих трагічних подій зберігає музей-кімната. Експонати працівники музею збирали власними зусиллями.

Студенти отримали незабутні враження, а також інформацію, що дає можливість осмислити уроки трагедії та запобігти її повторенню.