» » Участь студентів ННІМЕВ у IV Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою–2014»

Участь студентів ННІМЕВ у IV Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою–2014»

Дата: 17-04-2014, 12:22 | Автор: Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ

Тернопільська обласна державна адміністрація у співпраці з управлінням із питань туризму та курортів провела серію екологічних акцій «Екотолока-2014»: «Еко-Дністер» та «Еко-Замок» у рамках IV Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою-2014».

Активно долучилися до акції з благоустрою студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ. Адже такі заходи дозволяють популяризувати волонтерську діяльність серед студентів. Під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри міжнародного бізнесу і туризму В.І. Охоти 15 студентів-волонтерів інституту прибирали територію Збаразького замку.

Щиро вдячні студентам інституту за надану допомогу й активну громадську позицію, свідомість та розуміння необхідності формування туристичної привабливості Тернопілля.