» » Вітаємо студентку ННІМЕВ Христину Циквас із перемогою!

Вітаємо студентку ННІМЕВ Христину Циквас із перемогою!

Дата: 16-04-2014, 10:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина оригінально вирішують наукові проблеми.

У рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія», 9-11 квітня 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини відбулось нагородження переможців.

Участь в олімпіаді взяла студентка другого курсу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Христина Циквас, яка отримала грамоту в номінації «За оригінальне вирішення наукової проблеми».

Професорсько-викладацький колектив, студенти та адміністрація ННІМЕВ щиро вітає Христину з перемогою. Бажаємо їй нових злетів, невичерпних творчих сил та натхнення!