» » Обрано студентське самоврядування навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина

Дата: 14-04-2014, 15:35 | Автор: Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина

10 квітня 2014 року відбулася виборча конференція студентської ради Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина, на яку було делеговано 155 учасників.

Для координації роботи конференції були запрошенні в.о. директора навчально-наукового  інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Таранов Ігор Михайлович,  голова профкому студентів ТНЕУ Шевчук Антон Михайлович, голова УРС ТНЕУ Бич Павло, заступник керівника відділу обслуговування студентів ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина-спеціаліст І категорії Югова Ірина Леонідівна.

Під час роботи конференції точилась жвава дискусія щодо усіх пунктів порядку денного конференції, адже вперше обиралися голови усіх органів студентського самоврядування у новоствореному ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина.

У результаті роботи виборчої конференції абсолютною більшістю голосів були обрані:

1. Голова студентської ради (студентський декан) ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина – ЦАЛЬ Наталія (ст. гр. МЕЄЕ-22); заступники – Олійник Юрій (ст. гр. МЕВ-21) і Назарук Вікторія (ст. гр. МАУН-12).

2. Голова студентського комітету ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина – РУДНІЦЬКА Тетяна (ст. гр.  МАУН-21); заступники – Круцько Віталій (ст. гр. Т-21) і Сковрон Ярина (ст. гр. МЕНМФ-11).

3. Голова профбюро ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина – ЗІНЬЧУК Ірина (ст. гр. Т-21); заступники – Николишин Марія (ст. гр. МАУН-12) і Барвінок Ірина (ст. гр. МЕНМПм-51).

4. Голова культурно-мистецької комісії ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина – СЛОБОДЯН Анастасія (ст. гр. МЕВ-11); заступники – Дмитрук Тетяна (ст. гр. МЕЄЕ-11) і Келічава Марія (ст. гр. МАУН-12).

Вітаємо керівників органів студентського самоврядування ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина та їх заступників із обранням на відповідні посади та бажаємо плідної та ефективної роботи.