» » Студенти факультету фінансів відвідали ТОВ «Schreder»

Студенти факультету фінансів відвідали ТОВ «Schreder»

Дата: 10-04-2014, 12:02 | Автор: Олена Баховська, ФМО-41 / Фото - Василь Шпак, ФМО-42

Для практичного ознайомлення із особливостями функціонування підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси в системі митних органів» відвідали ТОВ «Schreder». Екскурсія відбулася з ініціативи викладачів кафедри податків і фіскальної політики Інни Анатоліївни Гуцул та Олени Святославівни Заклекти-Берестовенко.

Студентів привітно зустрів фінансовий директор компанії Максим Юрійович Дяченко, який розповів про діяльність підприємства, ознайомив із асортиментом продукції компанії, сучасними тенденціями виробництва, проінформував про співпрацю підприємства з митними органами, а також із податковою службою та банками. Студентів запросили у виробничих цех, де розповіли про весь цикл виробництва продукції, а також про його особливості на кожному етапі. Проведена екскурсія допомогла старшокурсникам підкріпити свої теоретичні знання практичними та оцінити важливість майбутньої професії для розвитку економіки України.