» » Завершилися відеозйомки музичного телефільму «ТНЕУ вітає з Великоднем!»

Завершилися відеозйомки музичного телефільму «ТНЕУ вітає з Великоднем!»

Дата: 9-04-2014, 15:06 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У Тернопільському національному економічному університеті завершилися відеозйомки музичного телефільму «ТНЕУ вітає з Великоднем!». В університеті цей проект уже став доброю традицією. Щороку студенти та учасники художніх колективів навчального закладу вітають тернополян зі світлими великодніми святами своїми мистецькими дарунками, з радістю презентуючи нові творчі здобутки.

Серед учасників програми: улюбленці університету гурт «Струни серця», Тарас Мельник, ансамбль танцю «Рожева пантера», дует «Не вір йому», Тетяна Гриник, гурт «Називний відмінок» та ін.; батьки студентів — співаки Наталія Крохіна та Василь Хлистун; працівники університету, співачки — Світлана Сорочинська, Ірина Новомлинська, Оксана Корзун та ін.; діти працівників університету — Роксолана Залізняк, Єва Крисовата, Віка Адамик, Владислав Васильків, Вадим Шухман та ін.

Вперше у телепроекті брали участь першокурсники Павло Тютюнник, Влад Вальків та гурт «Талісман».

Приємно, що телефільм об’єднав у велику університетську родину кілька поколінь: найстаршому учаснику — понад 50 років, наймолодшому — всього…  кілька місяців.

Своєрідною родзинкою цьогорічного телепроекту стало яскраве обрамлення пісенних і танцювальних композицій високим поетичним словом народного артиста України Анатолія Матвійчука. Минулого року Анатолій Миколайович був гостем концертної програми ТНЕУ «Від жінки — музика життя», тож і студенти, і викладачі університету із задоволенням прочитали його неповторні поезії.

Переглянути мистецький телепроект можна у великодні свята, 20 квітня о 12.00 годині на телеканалі TV-4. Приємного усім перегляду та світлої пасхальної радості у кожну оселю!