» » Третьокурсник факультету аграрної економіки та менеджменту Олександр Шишман - призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби!

Дата: 9-04-2014, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 5-6 квітня 2014 року у м. Вантаа (Фінляндія) відбувся Чемпіонат Європи

з греко-римської боротьби. У складі збірної України виступали студенти ТНЕУ - Дем’янков Денис (Ф-41) та Шишман Олександр (ОАПВ-31).

Приємно відзначити, що особливо вдалим був виступ третьокурсника факультету аграрної економіки та менеджменту Олександра Шишмана, який завоював бронзову медаль.

Колектив факультету вітає призера та бажає йому витривалості, натхнення та високих спортивних досягнень!