» » Другий фестиваль-конкурс духовно-мистецької творчості «Дорога до істини»

Другий фестиваль-конкурс духовно-мистецької творчості «Дорога до істини»

Дата: 8-04-2014, 16:09 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

З 7 до 11 квітня 2014 року, у час Великоднього посту, коли серце сповнюється теплом та смиренністю, в ТНЕУ проходить другий фестиваль-конкурс духовно-мистецької творчості «Дорога до істини». У рамках фестивалю-конкурсу заплановано чимало цікавих заходів:

-09 квітня 2014 року о 15 годині - підведення  підсумків фотоконкурсу «Духовне обличчя України»;

-10 квітня 2014 року о 15 годині - зустріч із архієпископом Бучацьким, Кременецьким і Тернопільським Нестором, година спілкування «Духовна краса людини». Місце проведення - університетська світлиця;

-11 квітня 2014 року о 14 годині -  літературно – музична композиція «Душі людської доброта». Місце проведення - виставковий зал;

-11 квітня 2014 року о 16 годині -  зустріч  студентів ТНЕУ із майстрами народної творчості «Дива рукотворні». Місце проведення - університетська світлиця.

Запрошуємо взяти участь у ІІ фестивалі-конкурсі духовно-мистецької творчості «Дорога до істини»!

Детальнішу інформацію про проведення заходів можна дізнатись у відділі гуманітарної освіти та виховання за телефоном: 47-58-59,  в.т. 11-118.